03 Grudnia 2023 18:33:08
Nawigacja
Strona główna
Aktualności
Plany Lotów
Oddział zestawienie
Rejon zestawienie
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: hodowcy lipowa
Aktualności

dodano 13.11.2023r.

Rozdanie nagród SEKCJI Wieprz za sezonzon 2023r.

odbędzie się 17.11.2023r. w siedzibie Sekcji o godz.18.00.  

_______________________________________________

dodano 11.11.2023r.

Rozdanie nagród SEKCJI Lipowa za sezonzon 2023r.

odbędzie się 18.11.2023r. w siedzibie Sekcji o godz.15.00.  

_______________________________________________

dodano 03.11.2023r.

REPREZENTACJA NA WYSTAWĘ OKREGOWĄ 2023 ROK.

WYCZYN ROK


 

 

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Obrączka P KKM
Barwa
1 Biegun Piotr PL-034-20--4533 0 5809.97
niebieski - pstry







WYCZYN 2 LATA

Lp. Nazwisko i imię Obrączka P KKM

1 Kubica Bogumił PL-023-20--7951 0 10331.37
   nakrapiana
SPORT 'A' 
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
3 Kubica Bogumił PL-023-21--4548 1 10 180.85    nakrapiana
SPORT 'B'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Kubica Bogumił PL-023-21--4515 1 8 88.80 niebieska







SPORT 'C'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Mrowiec K.i K. PL-DE-19-138149 0 6 78.92 niebieska







SPORT 'D'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Barcik-Łukańko PL-023-20--5614 0 11 106.86    nakrapiana







SPORT 'E'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coef.
1 Świerkosz Jan PL-023-18--6320 0 4 50.64 czerwona - nakrapiana 







SPORT 'G'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
2 Satława Grzegorz,J PL-023-22--3073 1 5 72.55    nakrapiana
SPORT 'H'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Satława Grzegorz,J PL-023-19---526 0 6 66.46 niebieska







SPORT 'I'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Ostrowski Aleksand PL-023-21--3557 0 3 17.24    nakrapiana







SPORT 'F'

Lp. Nazwisko i imię Obrączka Konk. Coeff.

1 Mrowiec Krzysztof PL-285-23--8169 3 19.27

 

____________________________________________________________________________________________________

dodano 31.10.2023r.

Gołębie na wystawę okręgową zgłaszamy do Sekretarza Oddziału do 12.11.2023r.

__________________________________________________________________

dodano 29.10.2023r.

Rozdanie nagród Sekcji Sporysz za sezon 2023r.,

odbędzie się 04.112023r. w Domu Hodowcy o godz.15.00.  

_______________________________________________

dodano 27.10.2023r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikaty nr 10/2023 i 11/2023

__________________________________________________________________

dodano 10.10.2023r.

Rozdanie nagród rejonu Beskid Żywiecki za sezon 2023r.

odbędzie się 10.112023r. w Sali OSP Leśna o godz.18.00.  

_____________________________________________

dodano 25.09.2023r.

Lot Pław - gołębie wypuszczono 25.09.2023 o godz. 7:30.

______________________________________________

dodano 22.09.2023r.

Lot 5 Pław poniedziałek  25.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji niedziela 24.09.23r :

Jeleśnia  14:00

Sporysz  14:40

Wieprz   15:20

Węgierska Górka 15.40

Istebna po napojeniu wyjazd na trasę

Sekcja Lipowa koszuje w sekcji Wieprz  od godz. 14.00

_____________________________________________________

 

dodano 17.09.2023r.

Lot Polkowice - Rudna - gołębie wypuszczono 17.09.2023 o godz. 7:00.

___________________________________________________________________________

dodano 14.09.2023r.

Lot 4 Polkowice - Rudna 17.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  15:00

Sporysz  15:40

Lipowa   16:20

Wieprz   17:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 15.00

Sekcja Sporysz koszuje od godz. 14:00

_______________________________

dodano 10.09.2023r.

Lot Proszków - gołębie wypuszczono 10.09.2023r. o godz. 7:45.

___________________________________________________

dodano 06.09.2023r.

Lot 3 Proszków 10.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  16:00

Sporysz  16:40

Lipowa   17:20

Wieprz   18:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 16.00

Sekcja Sporysz koszuje od godz. 14.45

_______________________________

dodano 02.09.2023r.

Lot  Oława - gołębie wypuszczono 02.09.2023r. o godz. 7:50.

_________________________________________________

dodano 31.08.2023r.

Lot 2 Oława  02.09.2023r.(sobota).

Odjazd kabiny z Sekcji (01.09.2023):

Jeleśnia  18:00

Sporysz  18:40

Lipowa   19:20

Wieprz   20:00

Sekcja Lipowa koszuje od 18:00

 ___________________________

dodano 30.08.2023r.

Jest możliwość zmiany terminu lotu na 02.09.2023r. (sobota).

Decyzja 31.08.2023r. (czwartek) do 11:00.

________________________________________________________________

dodano 30.08.2023r.

Do 03.09.2023r. proszę Sekcje o dostarczenie wykazów członków

za II półrocze 2023r.,do Sekretarza Oddziału w 2 egzemplarzach.

____________________________________________________

dodano 27.08.2023r.

Lot Oława zostaje odwołany.

_______________________

dodano 26.08.2023r.

Lot Oława- Godzikowice  28.08.2023r. (poniedziałek)

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

W razie złych warunków lot może być odwołany.

_______________________________________

dodano 25.08.2023r.

Lot  Oława planowany na 28.08.2023r., decyzja 26.08.2023r.

_________________________________________________

dodano 24.08.2023r.

Od 27.08.2023r. zaczynają sie loty (3) do GMP Gołębi Młodych.

W związku z tym 15 gołębi biorących udział w tych współzawodnictwie na każdym locie

zaliczanym do nich należy oznaczyć literą 'S' i zakoszować je jako pierwsze.

Pozostałe 15 gołębi oznaczyć literą 'M' , MeGa - 'T' (nie 'SM' lub 'ST' !!!) i zakoszować w dowolnej kolejności.

Jednocześnie listy startowe należy obowiązkowo drukować przez skrzynki przechwytujące !!!!!!.

Hodowców posiadających zegary Benzing obowiązuje tylko kolejność koszowania.

Hodowcom, którzy tak nie oznaczą seryjności i nie zachowają kolejności koszowania,

lot nie będzie się liczył do w/w mistrzostwa.

Hodowcy, którzy wkładają na lot 30 lub mniej gołębi mają obowiązek je w zegarze zatypować !!!!!

_______________________________________________________________________________________

dodano 20.08.2023r.

Lot  Krapkowice - gołębie wypuszczono 20.08.2023r. o godz. 8:15.

_____________________________________________________

dodano 16.08.2023r.

Lot 1 Krapkowice  20.08.2023r.(niedziela).

Odjazd kabiny z Sekcji (19.08.2023):

Jeleśnia  18:00

Sporysz  18:40

Lipowa   19:20

Wieprz   20:00

Sekcja Lipowa koszuje od 17:30

Sekcja Sporysz koszuje od 16:00

____________________________________________

Mistrzoswo Oddziału 2023 w kategoriach:

"A" (coeff.)

1. Murański i Syn                  235.14

2. Chrustek Kamil                 335.81

3. Jarco Henryk                    440.43

"B" (coeff.)

1. Kubica Bogumił               140.22

2. Chowaniec-Piela             181.40

3. Satława Grzegorz i Jan   393.54

"C" (coeff.)

1. Ostrowski Aleksander      452.89

2. Mrowiec K.i K.                 664.02

3. Biegun Piotr                    688.13

"GMP" (punkty, konk.)

1. Mrowiec K.i K.                1729.84, 33

2. Kubica Bogumił              1720.95, 32

3. Murański i Syn                1715.66, 33

_____________________________________________________    

dodano 13.08.2023r.

Proszę się zapoznać z informacją:

http://pzhgp.pl/2023/07/21/apel-o-przestrzeganie-uchwaly-zg-pzhgp-o-szczepieniu-golebi-przeciwko-paramyksowirozie/

___________________________________________________________________________________________________________________________________

dodano 13.08.2023r.

Lot próbny - gołębie wypuszczono 13.08.2023r. o godz. 7:00.

______________________________________________

dodano 10.08.2023r.

Drukowanie spisów przez skrzynki przechwytujące

w Sekcji Wieprz - sobota 12.08.2023r. o godz. 17:00.

______________________________________________________

dodano 08.08.2023r.

Lot próbny Mikołów 13.08.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  18:00

Sporysz  18:40

Lipowa   19:20

Wieprz   20:00

Sekcja Lipowa koszuje od 18:30

Lot 1 Krapkowice 20.08.2023r. i 2 Oława- Godzikowice  27.08.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

Lot 3 Proszków 03.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  16:00

Sporysz  16:40

Lipowa   17:20

Wieprz   18:00

_________________________________________________________

dodano 01.08.2023r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 09/2023.

______________________________________________

dodano 30.07.2023r.

Lot Minden III - gołębie wypuszczono 30.07.2023r. o godz. 6:10.

___________________________________________________

dodano 26.07.2023r.

Lot Minden III zostaje przesunięty na niedzielę 30.07.2023r.,

koszowanie w piątek 28.07.2023r., godziny bez zmian.

_______________________________________________________________

dodano 23.07.2023r.

Lot Szprotawa III - gołębie wypuszczono 23.07.2023r. o godz. 6:40.

______________________________________________________

dodano 15.07.2023r.

Lot Minden - gołębie wypuszczono 15.07.2023r. o godz. 5:50.

Lot Duisburg - gołębie wypuszczono 15.07.2023r. o godz. 6:05.

Pierwsze gołębie i serie zgłaszamy do kol. Murańskiego, tel. 605 171 791.

____________________________________________________

dodano 14.07.2023r.

W zakładce Komunikaty Oddziału - Komunikat nr 02/2023

______________________________________________

dodano 11.07.2023r.

Na loty Minden II i Duisburg do każdej skrzynki przechwytującej

są niezbędne dwie karty pamięci, jedna na Minden, a druga na Duisburg.

Bardzo proszę opisać każdą kartę tak, aby nie pomylić lotów !!!.

__________________________________________________________

dodano 09.07.2023r.

Lot Szprotawa II - gołębie wypuszczono 09.07.2023r. o godz. 5:30.

______________________________________________________

dodano 02.07.2023r.

Lot Minden - gołębie wypuszczono 02.07.2023r. o godz. 8:45.

Lot Bruksela - gołębie wypuszczono 02.07.2023r. o godz. 6:45.

Pierwsze gołębie i serie zgłaszamy do kol. Murańskiego, tel. 605 171 791.

_____________________________________________________

dodano 01.07.2023r.

Z powodu złych warunków atmosferycznych, start gołębi z lotów Bruksela i Minden

został przełożony na dzień 02.07.2023 roku (niedziela).

__________________________________________________________________

dodano 27.06.2023r.

Na loty Minden I i Brukselę do każdej skrzynki przechwytującej

są niezbędne dwie karty pamięci, jedna na Minden, a druga na Brukselę.

Bardzo proszę opisać każdą kartę tak, aby nie pomylić lotów !!!.

__________________________________________________________

dodano 25.06.2023r.

Lot Szprotawa I - gołębie wypuszczono 25.06.2023r. o godz. 6:00.

_____________________________________________________

dodano 23.06.2023r.

Bruksela -  29.06.2023r w godz:  13.00 – 14.00 odpowiedzialny J. Kąkol / S. Buława

Sekcja Jeleśnia

Minden   – 1 (29.06.2023r) odpowiedzialny J. Kąkol /E. Paśko

Sekcja Lipowa.

16.00 – 17.00 koszują Lipowa - Sporysz

17.00 – 17.50 koszują Wieprz - Jeleśnia

Duisburg -  13.07.2023r w godz: 13.00 – 14.00 odpowiedzialny J. Kąkol / S. Buława

Sekcja Jeleśnia

Minden   – 2 (13.07.2023r) odpowiedzialny J. Kąkol /M. Murański

Sekcja Wieprz

16.00 – 17.00 koszują Wieprz - Sporysz

17.00 – 17.50 koszują Lipowa - Jeleśnia

Minden   – 3 (27.07.2023r) odpowiedzialny J. Kąkol /K. Mrowiec

Sekcja Sporysz

16.00 – 17.00 koszują Sporysz - Jeleśnia

17.00 – 17.50 koszują Lipowa - Wieprz 

______________________________________________________________________

dodano 20.06.2023r.

Koszowanie na loty maraton w Sekcji Wieprz:

Bruksela -  29.06.2023r. w godz. 13.00 – 14.00

Minden – 1 (29.06.2023r.), 2 (13.07.2023r.), 3 ( 27.07.2023r.) w godz. 16.00 – 18.00.

Duisburg -  13.07.2023r. w godz. 13.00 – 14.00.

Dyżury zostaną podane w późniejszym terminie.

______________________________________________________________

dodano 20.06.2023r.

Uwaga:

        Hodowcy, którzy chcą zmienić 50-tkę do Mistrzostwa Okręgu, dostarczą do 25.06.2023r.

     do rachmistrza Oddziału w jednym egzemplarzu listę startowo-zegarową dla zegarów   

     ręcznych lub wydruk przyporządkowania dla zegarów ESK, z wykreślonymi gołębiami, 

     pozostawiając max. 50 szt. Inny rodzaj spisu nie będzie przyjęty. 

______________________________________________________________________________________________________

dodano 19.06.2023r.

Lot  9, 12,15  - Szprotawa

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  14.00

Sporysz  14.40

Wieprz     15.20

Lipowa    16.00

Rybarzowice 16.20, koszowanie , pojenie wyjazd na trasę.

Sekcja Lipowa koszuje od 14.30.

_______________________________________________________________

dodano 18.06.2023r.

Lot Kołbaskowo II - gołębie wypuszczono 18.06.2023r. o godz. 7:00.

_______________________________________________________

dodano 16.06.2023r.

Lot 8 – Kołbaskowo II

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  09:00

Sporysz  09:40

Wieprz   10:20

Lipowa   11:00

Sekcja Lipowa koszuje od 09:30.

__________________________

dodano 14.06.2023r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikaty nr 07/2023 i 08/2023

__________________________________________________________________

dodano 11.06.2023r.

Lot Białogard - gołębie wypuszczono 11.06.2023r. o godz. 5:00.

___________________________________________________

dodano 09.06.2023r.

Decyzja REJONU - zmiana miejscowości lotu z Kołbaskowa na Białogard.

__________________________________________________________________________

dodano 07.06.2023r.

Lot 7Białogard

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  09:00

Sporysz  09:40

Wieprz   10:20

Lipowa   11:00

Sekcja Lipowa koszuje od 09:30.

__________________________

dodano 06.06.2023r.

Do 11.06.2023r. / termin ostateczny/ Sekcje dostarczą do Sekretarza Oddziału

wykaz imienny hodowców którzy chcą koszować na loty maraton z rozbiciem na każde 5 lotów.

Brak wykazu oznacza brak udziału hodowców w tych lotach.

Komunikaty Zarządu Okręgu odnośnie lotów maraton w zakładce – Komunikaty Okręgu.

____________________________________________________________________________  

dodano 06.06.2023r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 06/2023.

________________________________________________________

dodano 04.06.2023r.

Lot Kołbaskowo I - gołębie wypuszczono 04.06.2023r. o godz. 5:15.

______________________________________________________

dodano 30.05.2023r.

Lot 6 – Kołbaskowo 1

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  10.00

Sporysz  10.40

Wieprz   11.20

Lipowa po pojeniu wyjazd na trasę.

____________________________

dodano 28.05.2023r.

Lot Pław - gołębie wypuszczono 28.05.2023r. o godz. 5:45.

_______________________________________________

dodano 21.05.2023r.

Lot Grodzisk Wlkp. - gołębie wypuszczono 21.05.2023r. o godz. 5:45.

_______________________________________________________

dodano 18.05.2023r.

Lot 4 - Grodzisk Wlkp.

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  15.00

Sporysz  15.40

Lipowa   16.20

Wieprz  17.00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 15.00

Lot 5 -Pław.

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  15.00

Sporysz  15.40

Wieprz   16.20

Lipowa   17.00

_______________________________

dodano 15.05.2023r.

Od 21.05.2023r. zaczynają sie loty do Intermistrzostwa, a od 28.05.2023r. do GMP.

W związku z tym 10 gołębi biorących udział w tych współzawodnictwach na każdym locie

zaliczanym do nich należy oznaczyć literą 'S' i zakoszować je jako pierwsze.

Pierwszych 5 zakoszowanych bierze udział w Intermistrzostwie.

Pozostałe 10 gołębi oznaczyć literą 'M' , MeGa - 'T (nie 'SM' lub 'ST' !!!) i zakoszować w dowolnej kolejności.

Jednocześnie listy startowe należy obowiązkowo drukować przez skrzynki przechwytujące !!!!!!.

Hodowców posiadających zegary Benzing obowiązuje tylko kolejność koszowania.

Hodowcom, którzy tak nie oznaczą seryjności i nie zachowają kolejności koszowania,

lot nie będzie się liczył do w/w mistrzostw.

Hodowcy, którzy wkładają na lot 20 lub mniej gołębi mają obowiązek je w zegarze zatypować !!!!!

_______________________________________________________________________________________

dodano 14.05.2023r.

Lot Rawicz - gołębie wypuszczono 14.05.2023r. o godz. 6:00.

____

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło